فرمانداری شاهرود
ENGLISH
معاون استانداروفرماندار شاهرود: 21 پروژه بخش بیارجمند شاهرود به بهره برداری رسید 1396/11/19
فرماندار شاهرود با بیان اینکه در ششمین روز دهه فجر 21 پروژه بخش بیارجمند به بهره برداری رسید، گفت: برای افتتاح این پروژه ها بالغ بر هفت میلیارد و 500میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
معاون استانداروفرماندار شاهرود: 21 پروژه بخش بیارجمند شاهرود به بهره برداری رسید
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری شهرستان شاهرودسیدمحمدرضا هاشمی با بیان اینکه در ششمین روز دهه فجر 21 پروژه بخش بیارجمند به بهره برداری رسید، گفت: برای افتتاح این پروژه ها بالغ بر هفت میلیارد و 500میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
سید محمد رضا هاشمی در حاشیه افتتاح پروژه های بخش بیارجمند ضمن بیان اینکه در ششمین روز دهه فجر 21 پروژه بخش بیارجمند با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 500میلیون تومان به بهره برداری رسید، ابراز داشت: عمده این پروژه ها پیرامون دهیاری ها و شهرداری بیارجمند تعریف شده است.
وی با بیان اینکه طی دهه فجر عملیات اجرایی چهار پروژه بخش بیارجمند با اعتباری معادل یک میلیارد و 300 میلیون تومان آغاز می شود، افزود: از جمله مهمترین این طرح ها آغاز عملیات اجرایی نهالکاری آبیاری و مراقبت (بیابان زدایی) دستجرد با وسعت300 هکتار را می توان نام برد که با اعتبار ششصد میلیون تومان در حال انجام است.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه توسعه زیرساخت های روستایی به جذب گردشگر کمک می کند، ابراز داشت: جدول کشی و زیبا سازی ورودی روستا، زیرسازی و آسفالت خیابان دهیاری زمان آباد، جدول کشی و زیر سازی و آسفالت ورودی روستا جدول کشی و زیر سازی و آسفالت گلزار شهدا دهیاری خانخودی و دیوار ساحلی پروژه آسفالت معابر و زیرسازی بهسازی پارک شهرداری بیارجمند از جمله اقدامات صورت گرفته طی دهه فجر در بخش محسوب می شود.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal