فرمانداری شاهرود
ENGLISH
افتتاح پروژه های بخش بسطام باحضورمعاون استانداروفرمانداروبخشداربسطام 1396/11/17
معاون استانداروفرماندارشاهرود : 48 طرح اقتصادی و عمرانی با اعتبار 390 میلیارد ریال در بخش بسطام به بهره برداری رسید.
افتتاح پروژه های بخش بسطام باحضورمعاون استانداروفرمانداروبخشداربسطام

سید محمدرضا هاشمی در حاشیه افتتاح پروژه های بخش بسطام شاهرود ضمن بیان اینکه 48 پروژه این بخش صبح دوشنبه بااعتباری بالغ‌بر 39 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: 37 پروژه عمرانی و چهار پروژه اقتصادی در این بخش تعریف‌شده است که هفت پروژه نیز قابلیت اجرایی آن طی دهه فجر شروع می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه با بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه اشتغال برای بیش از 35 نفر فراهم می‌شود، افزود: اجرای روکش آسفالت و اصلاح جداول و خط‌کشی بلوار امام خمینی(ره) بسطام با مساحت 100 هزار مترمربع و هزینه کرد مصالح 20 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید بی‌شک برای توسعه زیرساخت‌های یک شهر باید از راه دسترسی خوب و مطلوب برخوردار باشیم.

فرماندار شاهرود بابیان اینکه فاز اول مرمت حمام تاریخی شهر بسطام بااعتبار سه میلیارد ریال در پنجمین روز دهه فجر به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: با توجه به‌قرار گرفتن در محور حرم تا حرم احیا و مرمت آثار تاریخی شاهرود و بخش بسطام می‌تواند به ماندگاری و جذب گردشگران کمک شایانی کند.

هاشمی بابیان اینکه 18 واحد بومگردی در شاهرود وجود دارد که یک واحد بومگردی نیز امروز در قلعه‌نو خرقان بااعتبار 350 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید، تصریح کرد: خوشبختانه شهرستان شاهرود از زیرساخت‌های خوبی ازنظر توسعه گردشگری بهره‌مند است که با تلاش میراث فرهنگی و ترغیب مردم روستاها به ایجاد واحدهای بومگردی می‌توان میزان ماندگاری مسافران را افزایش دهیم.

وی بابیان اینکه پروژه بهسازی و اصلاح معابر روستای قهج سفلی از پروژه‌های بنیاد مسکن و اجرای سیستم آبیاری تحت‌فشار در 32 هکتار نیز به بهره‌برداری رسید، افزود: امیدواریم با اجرای سیستم‌های نوین آبیاری و اصلاح معابر بتوانیم در دو بخش کشاورزی و گردشگری به رونق اقتصادی شهرستان کمک کنیم.

12 پروژه عمرانی و اقتصادی صبح دوشنبه با حضور مسئولان در بخش بسطام به بهره‌برداری رسید
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal